Delikurtlar - Ülkücü Hareketin Net Adresi » Haberiniz Olsun » Haberler » Zaman Gazetesinin Eski Ülkücü Aşkı

Haberler Güncel, siyasi, ekonomik tüm haberleri bu alandan takip edebilirsiniz.


Yeni Konu aç  Cevapla
Alt 18 Nisan 2010, 19:42   #21
kurtcebe
 
kurtcebe Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik:: 11 Ocak 2010
Konum: Afyonkarahisar/stuttgart
Yaş: 56
Mesajlar: 10.905
Teşekkür :: 25
Thanked 773 Times in 567 Posts
Itibar Gücü: 10 kurtcebe is on a distinguished road
Standart

BENİM ADIMA KİMSE DEMOGOLOJİ YAPMASIN


Son günlerde medyada yer alan söz'de 12 eylül mağduru geçinen, bazı zavatlar, AKP borazancılığına soyunmuş gibi beyanatlarda bulunmakta..?


Kimse benim ve benim gibi olanlar adına açıklama yapamaz..!


11.04.2010 tarihinde Zaman Gazetesi’nde yayınlanan “Darbe mağduru Ülkücülerden ortak deklarasyon: Reformu destekliyoruz” başlıklı haber; sanırım okyanus ötesi talimatı...


Milliyetçi ve Ülkücü iradenin yönlendirilmesine ilişkin kirli senaryolardan biri olması hasebiyle dikkat çekici ve ibretliktir.Ancak bu açıklama, Ülkücü Hareket’in 12 Eylül darbesinin ardından yaşadığı “mağduriyeti”, kendi tekellerine alarak, bu mağduriyetin referansı ile mevcut hükümetin değirmenine su taşıması anlamına gelmektedir.Ben kendine eski ülkücü veya eski MHP'li diyerek, gittikleri yerin bir türlü yenisi olamayıp, itibarını bile hala bu kutlu hareketin eskisi ve müsveddesi olmakla övünenlerin tuzaklarına düşemeyiz,düşmeyizde..


Sözde mağdurlara bir kaç kelam daha eklemek vacip oldu sanırım..


Ülkücü gibi görünmekten vaz geçin..


Ülkücü harekete ve dahi MHP'ye saldırmaktan da beri durun..


Ben sizi iyi bilirim siz de beni...


Okyanus ötesi talimatlara ve borazancılıktan vaz geçin..


Ülkücü eskisi yenisi olmaz..


Ülkücü isen şayet hareketin içinde olursun,dışından kime hizmet edersin...'


Ben Ülkücü hareketin emrinde ve Genel Başkanımızın hizmetindeyim..


Ya SEN..?


Kimin Emrindesin..?


Bilelim..?

yusufiyeli cengiz akyildiz....
__________________
SEHITLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
KÜRSAD YÜREKLI ÜLKÜCÜLER SAG OLDUKCA

Saraylarda süremem
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem
Şu öksüz Türklüğümü
kurtcebe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Bozkurtlar VİDEO SİTESİ
HABER ATA
Alt 19 Nisan 2010, 14:01   #22
BamsıBeyrek
 
BamsıBeyrek Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik:: 14 Ocak 2010
Mesajlar: 1.241
Teşekkür :: 249
Thanked 391 Times in 244 Posts
Itibar Gücü: 9 BamsıBeyrek is on a distinguished road
Standart

Vay be, Zaman Gazetesi avanesi 12 Eylül'le hesaplaşacakmış ...Oldu canım !!!

Sizi abad eden, siyasi,sosyal,ekonomik kalkınmanıza katalizör olan darbenin mimarı Evren'i ''cennetle müjdeleyen sizler mi 12 Eylülle mi hesaplaşacaksınız ?

O bildiriyi yayınlayan eski ülkücüler yetmez.Biraz daha tuz-biber arayın.Siyaset pazarı oldukça geniş nasıl ülkemizde.
__________________
[COLOR="Purple"][B]Onsekiz, ondokuz,yirmi, yirmibeş...
Yaşlarımızdır.
Deli rüzgarların estiği dağlar...
Başlarımızdır.
Bamsı Beyrekleriz..Banu Çiçekler
Düşlerimizdir.[/B][/COLOR]
BamsıBeyrek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19 Nisan 2010, 15:31   #23
babakurt57
 
Üyelik:: 10 Ocak 2010
Konum: KURT BAŞINI ALLAH A ÇEVİRMİŞTİR, ONU ZİKREDER, ÇAKAL İSE KURT POSTUNDA ŞEYTANA HİZMET ETMEKTEDİR..
Mesajlar: 2.371
Teşekkür :: 78
Thanked 66 Times in 40 Posts
Itibar Gücü: 10 babakurt57 is on a distinguished road
Standart

MHP’ye Saldıran Cemaat ve İşbirlikçileri
Mete KILIÇ
19 Nisan 2010 - 15:17

AKP'nin Türkiye'nin geleceğini büyük bir tehlike altına sokacak anayasa değişikliği paketine MHP'nin dik duruşu karşısında AKP yandaşı cemaat medyası "eski ülkücü", "mağdur ülkücü" gibi sıfatlarla konuşturduğu kişilerle MHP'yi karalamaya çalışıyor.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde AKP bir anayasa değişikliği paketini Türkiye'nin gündemine getirmiş ve muhalefet partilerine de uzlaşma adı altında emrivaki yaparak kabul ettirmeye çalışmıştır. Yani, "bizim paketimiz bu ve bunu kabul etmek zorundasınız "demiştir.

Anayasa paketinin içeriğinin ülkemizi ne gibi çıkmaz sokaklara götüreceği defalarca belirtilmiştir. Burada yeniden bu açıklamalara girmek konunun dağılmasına sebep olacaktır.

Öncelikle Fethullah Gülen cemaatinin gazetesi Zaman'da yayınlanan, BBP'li Ökkeş Şendiller'in başını çektiği ve "mağdur ülkücü" sıfatıyla 34 kişinin isminin bulunduğu bir deklarasyon yayınlandı. Bu deklarasyonda AKP'nin anayasa paketine destek açıklaması yer alıyordu.

İmzası bulunduğu iddia edilen kişilerin daha sonra böyle bir deklarasyondan haberlerinin olmadığını ve böyle bir imza atmadıklarını açıklaması ise oyunu tezgahlayanların sahtekarlığını en açık şekilde göstermiştir.

Yaklaşık 20 yıldır MHP ve ülkücü hareketle alakası kalmayan, Başbuğ Türkeş'in deyimiyle "ülkücü harekete ihanet etmiş" Ökkeş Şendiller ile Türk kimliğine düşman Gülen cemaatinin el ele verdiği ve MHP'ye saldırma amaçlı bir deklarasyondan da zaten başka bir sonuç beklenemezdi.

Neyse ki bu açıklamalara ülkücü hareketin mensuplarından en sert şekilde tepki verilmiştir.

Yayınlanan deklarasyonun sahtekarlığının ortaya çıkmasından ve ülkücülerden sert tepki görmesinden sonra cemaatin gazetesi Zaman'da bu seferde MHP'nin kurucular kurulu adı altında bir açıklama yayınlandı ve önceki deklarasyonda da olduğu gibi MHP'yi karalama ve AKP'ye destek amacı güdüyordu.

Ama cemaat MHP'ye saldırı için o kadar hızlı oyun tezgâhlamaya çalışıyordu ki mutlaka bir hata yapıyorlardı. Ya da ülkücüleri o kadar saf salak sandıkları için sahtekârlıklarının görülmeyeceğini sanıyorlardı. Çünkü, son yayınladıkları "kurucular kurulu üyeleri" şeklindeki isimlerin arasında da "kurucular kurulunda olmadıkları" daha önce ki tezgahlarının birinde Yargıtay tarafından onaylanmış isimler bulunuyordu. Yani bu isimlerde sahte çıktı.

İsimlerin sahte olup olmamasından ziyade, AKP ve cemaat emrindeki medya kuruluşlarının MHP'ye saldırı için ellerindeki kişileri istedikleri şekilde kullandıkları ve ülkücü hareketi kandırmaya çalıştıklarının görülmesi gerekmektedir.

AKP ve cemaat medyası "eski ülkücü", "mağdur ülkücü" tezgahının tutmadığını anlayınca MHP ile hiç alakası olmamış Bugün Gazetesinden Nuh Gönültaş, Aksiyon Dergisi'nden Ahmet Turan Alkan gibi direkt kendi yazarları ile MHP'yi sorgulama ve karalamaya çalışmaktadırlar.

Her iki yazarın amacı da MHP içerisinde muhalefet yaratmak, MHP'yi iç tartışmalarla meşgul olmasını sağlamak ve AKP'nin elini kolunu sallayarak işlerini halletmesine zemin hazırlamaktır.

Ahmet Turan Alkan yazısı içerisinde kendisinin hiçbir zaman MHP'li olmadığını söyleyerek MHP Lideri Bahçeli'nin "Biz, kendine eski ülkücü veya eski MHP'li diyerek, gittikleri yerin bir türlü yenisi olamayıp, itibarını bile hala bu kutlu hareketin eskisi ve müsvettesi olmakla övünenlerin tuzaklarına düşemeyiz." sözlerinin kendisi ile alakası olmadığını ve kendi üstüne almadığını belirtiyor.

Ahmet Turan Alkan'a şunu hatırlatmakta fayda var. Evet orda bahsedilen "eski ülkücü" sıfatını kullanan kişilerden değilsin ama sen o kişileri kullanan ve tuzakları hazırlayan taraftasın. Bu sebeple orda bahsedilen cümleleri senin de üstüne alman gerekmektedir.

Bundan sonraki süreçte de AKP ve cemaatin oradan buradan topladıkları ve bir şeyler karşılığında konuşturdukları "eski ülkücü", "mağdur ülkücü" sıfatlı kişileri bol bol göreceksiniz.

Ülkücülerin yapması gereken bu tip şahıslara sürekli şekilde tepkilerini dile getirmek ve bu şahısların isimlerini hiç unutmayacak şekilde hafızalarına kazımaktır.

AKP'nin ve cemaatin MHP'ye karşı kurdukları tuzaklarda rol oynayan şahıslara bazı sorularım bulunmaktadır.

Aşağıda ki "Türk Kimliği ve Ülkücü Hareket düşmanlığı" içeren sözler Fethullah Gülen'e aittir.

"Evet, artık, "Türk Milleti" diyen, "vatan, ülke, ülkü, bayrak" sözlerini dilinden hiç düşürmeyen ve hatta "din, iman, Kur'an" fedaisiymiş gibi arz-ı endâm eden bir sürü eli kanlı insan bozması var meydanlarda. Bunlar "millî ruh" diye diye milletin önüne kuyular kazıyorlar, "ruh kökü"nden bahsederken milletin kökünü kesiyorlar ve toplumu ruhsuzlaştırarak, kalbsizleştirerek kimseye sezdirmeden en sinsi planlarını uygulayabiliyorlar."

Gittikleri yerin yenisi olamayan ve hala "eski ülkücü" kimliğini kullanan kişilere soruyorum:

Hadi ülkücü harekete düşmanlığınızı giderek tescil ettiniz de, Türk'e düşmanlığınızı da yukarıdaki sözlerin sahibi cemaate hizmet ederek mi tescil ediyorsunuz?

ABD'nin ve Vatikan'ın "Ilımlı İslam", "Dinlerarası Diyalog" isimleri altında İslamiyet'i değiştirme, yozlaştırma ve yok etme projelerinde başrolü oynayan Fethullah Gülen'in cemaatinin emrine girerek sizde mi dinimizi yok etme çabasına girmektesiniz?

Ya da bu kadar tepkiliydiniz, neden Fethullan Gülen'in, Papa ve Yahudi Liderleri ile sarmaş dolaş olduğu resimler yayınlandığında sesiniz çıkmadı?

Bu kadar tepkiliydiniz de:

AKP'nin iktidar olduğu 2002 yılından bu yana ülkemizin her köşesinde Kilise açılırken neden sesiniz çıkmadı?

Yine 2002 yılından önce bitmiş olan terörün, AKP sayesinde yeniden hortladığını ve sürekli şehit verdiğimizi görürken neden sesiniz çıkmadı?

İmralı canisinin AKP sayesinde İmralı'da artık bir terör örgütü suçlusu gibi değil de siyasi parti lideri gibi yattığını, sürekli İmralı'dan gazetecilere, avukatlara açıklamalar yaptığını, krallar gibi yaşatıldığını görürken neden sesiniz çıkmadı?

AKP Ermenilerle işbirliği yaparken neredeydiniz? AKP'nin Ermenilerle işbirliği sonucunda birçok ülkenin meclisinde ecdadımız soykırımcı ilan edilirken neden sesiniz çıkmadı?

Tepki koyduğunuz Kenan Evren, Cumhurbaşkanlığı'nda Abdullah Gül tarafından ağırlandığında neden sesiniz çıkmadı?

Ya da derdiniz darbelerle ilgiliydi de, 28 Şubat'ın meyvesi olan AKP'ye neden hiç tepki koymadınız ya da neden hiç düşünmediniz AKP'nin 28 Şubatçılardan neden hesap sormadığını?

Hiç duymadınız mı "damdan düşenin halinden damdan düşen anlar" atasözünü? 12 Eylül'ün çilesini, işkencesini, idamlıklarını ülkücü hareket çekmedi mi? O dönemde ülkücülerin işkence görmesini, idam edilmesini yüzlerinde gülücüklerle izleyenler mi darbecilerden hesap soracak?

PKK'lılar Habur Sınır Kapısı'ndan halaylarla, alkışlarla karşılandığında neredeydiniz? Tayyip Erdoğan PKK'lıların bu şekilde karşılanmasını "duygulanmamak elde değil" şeklinde överken neredeydiniz de şimdi Tayyip Erdoğan'a hizmet ediyorsunuz?

Yoksa sizde mi PKK'lıları alkışlarla karşılayanlar arasındaydınız?

Peki siz hiç Kürşat Marşı'nı duymadınız mı?

"Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz
Çünkü bu yol kutludur, gider Tanrı Dağı'na
Halbuki yoldaşını bırakıp kaçanların
Değişilir topu da bir sokak kaltağına"
__________________
[CENTER][B][I][SIZE="4"][COLOR="Red"]BABAKURT

YAŞLANMAYAN BOZKURT[/COLOR][/SIZE][/I][/B]


[SIGPIC][/SIGPIC]
[COLOR="Red"][SIZE="5"][I][B]BİN CİHAN'A DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRK'LÜĞÜMÜ[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/CENTER]

Konu babakurt57 tarafından (19 Nisan 2010 Saat 15:34 ) değiştirilmiştir..
babakurt57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19 Nisan 2010, 15:41   #24
babakurt57
 
Üyelik:: 10 Ocak 2010
Konum: KURT BAŞINI ALLAH A ÇEVİRMİŞTİR, ONU ZİKREDER, ÇAKAL İSE KURT POSTUNDA ŞEYTANA HİZMET ETMEKTEDİR..
Mesajlar: 2.371
Teşekkür :: 78
Thanked 66 Times in 40 Posts
Itibar Gücü: 10 babakurt57 is on a distinguished road
Standart

Cennetle Müjdelenen Cuntacı ve Ülkücü Müsveddeleri
Av. Yücel BULUT
13 Nisan 2010 - 18:56

Ne gariptir ki, daha düne kadar Cuntacı Başına methiyeler düzenleri bir demokrasi aşkı sardı ki sormayın! Zannedersiniz Anayasa Paketi onaylandığında hemen darağaçları kurulacak 12 Eylül gece baskıncıları derhal ipe çekilecek...

***

Hatırlayanlar olacaktır, Sayın Gülen Milliyet Gazetesine verdiği röportajda "Müsaadenizle bu konuyla ilgili anti parantez bir mülahazamı arz edeceğim: Evren Paşa demokrasinin kesintiye uğraması ve daha pek çok açıdan tenkit edildi. Ama seçmeli din derslerini mecburi yapmakla yararlı bir iş yapmıştır. Gençlerin çoğu onun bu icraatı vesilesiyle din eğitiminden nasiplerini almışlardır. Bu iş kanaatimce öyle büyüktür ki -doğrusunu Allah bilir- hiçbir sevabı olmasa bile bu icraatı ona yetebilir, ahirette kurtuluşuna vesile olabilir, cennete de gidebilir" ifadelerine yer vermişti.

***

Zaman gazetesinin cuntacıların yargılanması konusundaki yaygarasını takip edenler, bu beyanlar karşısında her halde okuduklarını tekrar gözden geçireceklerdir. Milliyet Gazetesinin arşivlerinde bu röportaj halen durmaktadır.

Son günlerde "istenileni söylemesi şartıyla" kendini ülkücü eskisi olarak konumlandıran herkese sayfalarını sonuna kadar açan Zaman Gazetesi, bu tavrı ile adeta Anayasa değişiklik paketini 12 Eylül Cuntasına yargı yolunu açmaktan ibaret bir demokrasi paketi gibi sunmaya devam ediyor. Ne hazindir ki; Anayasa Değişiklik paketinin sağlıklı bir şekilde tartışılmasını engellemek, pakete destek vermeyeceğini beyan eden MHP'yi tabanından kopuk politikalara tutsak gibi göstermek, sürecin sonunda AKP hanesine artı puan yazdırmak esaslarına dayanan bu operasyonu yürütürken kendisine eski ülkücüler arasından taşeron bulmakta da zorluk çekmiyor.

***

Son olarak darbe mağduru eski ülkücülerin deklarasyon yayınlayarak reformu desteklediklerine ilişkin bir haber yayınlandı. Darbe mağduru 38 kişinin "eski ülkücü" sıfatıyla yayınladığı iddia edilen -ki bazı imzaların sahteliği de bu yazının kaleme alındığı esnada netlik kazandı- deklarasyonda "Türkiye bir yol ayrımındadır. Ya darbeleri ilelebet tarihe gömecek ya da darbelerle yaşamaya, öz vatanında esir muamelesi görmeye devam edecektir" ifadelerine yer verildi. Adeta Anayasa Reform Paketinin sadece 12 Eylül Cuntacılarına yargı yolunu açmaktan ibaretmiş gibi bir hava yaratıldı.

***

Öncelikle ifade edelim ki, ucuz iktidar taşeronluğuna talip olmuş ve de hayatları boyunca ülkücü hareketin mensubiyeti dışında bir sıfat elde edemeyen, bu sıfatları pazarlayarak kendilerine yeni düzen içerisinde meşruiyet ve menfaat arayan, kendilerine fazla gelen akıllarını pazarlamak derdine düşmüş kadroların MHP Genel Merkezi'nin politikalarına tesir edemeyecekleri izahtan varestedir.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin taşeronlar aracılığıyla kendisine dikte ettirilmeye çalışılan hiçbir telkine pek tabii teslim olmayacağı açıktır. Oynaştıkları ile dalaştıklarını birbirine karıştıran cenahın derhal bu cehaleti terk etmesi ve yanlış mecralarda yanlış arayışlar içerisinde olduğunu idrak etmesi gerekir.

Türk Milliyetçileri, demokrasi kavramına ne kadar gönülden biat ettiklerini siyasi mücadelelerinin her safhasında tekrar tekrar ortaya koymuşlardır. MHP Kadrolarını; 12 Eylül Cuntacılarının yargılanmasına destek vermemekle itham ederek demokrasi sınavında kırık not vermek, kiralık vicdanların hakkı değildir.

***

Parti içi demokrasi kavramının ne olduğunun dahi bilinmediği bir dönemde 12 Eylül öncesinde cereyan eden seçimler sonrasında, koalisyon ortağı olan MHP'nin efsanevi lideri Alparslan TÜRKEŞ'İN kabinede görev alacak bakanları belirlemek yetkisini (tüzükte bakanları belirleme yetkisi münhasıran kendisine verilmişken) kendisinin katılmadığı Genel İdare Kuruluna devrettiğini ve kurul kararına da sadakat gösterdiğini,

367 krizinin en yoğun yaşandığı ve ülkenin buhrana sürüklenmek noktasına geldiği günlerde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin bu krizi aşmak konusundaki katkısını,

Herkesin bir kaos ve kargaşa ortamı içerisinde ülkücülerin taraf olmasını beklerken ve hatta bazı karanlık odaklar MHP'yi ve ülkücü gençleri bu hadiselere taraf olmaya zorlarken, tahrik ederken Devlet Bahçeli'nin sağduyulu, sakin ve akil tavrını siyasi tarihin seyri içerisinde "MHP ve Demokrasi" paralelliğinin yüzlerce örneği arasında sayabiliriz.

****

Ancak mesele 90 yaşına gelmiş ve artık yargılanması hukuken ve kim bilir fiilen de olanaklı olmayan cuntacı eskilerini adalet önüne teslim etmek meselesinden ibaret değildir. Bu konuda yapılacak bir Anayasa Değişikliği'nin Geçici 15.maddenin kaldırılmasına ilişkin kısmının münferiden tartışılması durumunda Türk Milliyetçilerinin ve MHP'nin tavrı elbetteki daha net anlaşılacaktır.

Bilinmelidir ki, Türk Milliyetçileri cuntayı kendisine çanta içerisinde gelen belgelerden değil, karanlık zindanlarda ödedikleri bedellerden; darağacına yolladıkları evlatlarından, yitip giden umutlardan, sönen ocaklardan bilirler. Kimsenin ülkücülere cuntanın, darbenin, askeri yönetim anlayışının ne olduğunu anlatmasına gerek yoktur. Türk Milliyetçileri, 12 Eylül Cuntacıları ve taşeronları ile fani dünyanın mahkemelerinde de olsa, mahkeme-i kübrada da olsa hesaplaşmaya zaten yeminlidir.

Ancak düne kadar Kenan Evren'e laf söyletmeyen, Çankaya Köşkü'nde ağırlayanların, davetlerde kucaklaşanların ve her fırsatta kutsayanların bugün cuntacı başına yargı yolunu açmak konusunda samimi olduklarına inanmak mümkün değildir. Bu tavırları olsa olsa sipariş üzerine hazırlanan, toplumun ikbalini değil siyasi iktidarın ihtiyacını referans alan bir yıkım projesini demokrasi ambalajına sarmaktan ibarettir. Siyasi iktidar ve onun taşeronları bilmelidirler ki; demokrasi sınavı evvela samimiyet ister, cesaret ister, kararlılık ister. Şayet cunta ve cuntacılara karşı kararlı bir tavır görmek isteniyorsa Türk Milliyetçilerinin 30 yıllık duruşlarını örnek alabilirler.

***

Son olarak belirtmekte yarar vardır ki; Kenan Evren'i, zorunlu hale getirdiği "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi" dersleri kurtarır mı orasını Allah bilir.

Ama ülkücüler; darağaçlarında son bulan hayatlar, kararan umutlar, amansız işkenceler, sönen ocaklar ve dökülen gözyaşları adına;

Kenan Evren ve 12 Eylül Cuntasının hiçbir mensubuna ve taşeronuna,

Bugün "eski ülkücü" gibi sıfatlarla MHP'ye saldıran AKP taşeronlarına

Hakkını helal etmeyeceklerdir.


Etikhaber
__________________
[CENTER][B][I][SIZE="4"][COLOR="Red"]BABAKURT

YAŞLANMAYAN BOZKURT[/COLOR][/SIZE][/I][/B]


[SIGPIC][/SIGPIC]
[COLOR="Red"][SIZE="5"][I][B]BİN CİHAN'A DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRK'LÜĞÜMÜ[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
babakurt57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20 Nisan 2010, 11:11   #25
C€VD€T
 
C€VD€T Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik:: 29 Ocak 2010
Konum: Manisa
Yaş: 30
Mesajlar: 86
Teşekkür :: 1
Thanked 4 Times in 4 Posts
Itibar Gücü: 8 C€VD€T is on a distinguished road
Standart

Alıntı:
Bilge Hatun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
[FONT="Trebuchet MS"][SIZE="3"]


'O sözü Bahçeli'ye iade ediyorum'

Anayasa değişikliğine ilişkin taslak paketini destekleyen bir deklarasyon yayınladıkları için Devlet Bahçeli'nin sert bir dille eleştirdiği isimlerden Ökkeş Şendiller'den aynı sertlikte cevamanyolu haberin ap geldi.

Şendiller, Devlet Bahçeli'nin söylediklerinin çok ağır olduğunu belirterek ifadelerini kendisine aynen iade ettiğini söyledi.

12 Eylül darbesinin ardından cezaevinde işkencelere maruz kalan ülkücülerin anayasa paketini desteklemesi üzerine Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Biz, kendine eski ülkücü veya eski MHP'li diyerek, gittikleri yerin bir türlü yenisi olamayıp, itibarını bile hala bu kutlu hareketin eskisi ve müsveddesi olmakla övünenlerin tuzaklarına düşemeyiz." demişti. Söz konusu deklarasyona imza atanlardan Ökkeş Şendiler, Cihan Haber Ajansı'na bir açıklama yaptı.

Bahçeli'nin böyle bir açıklama yapmasını yadırgadığını belirten Şendiller, "Müsvedde ifadesini Devlet Bahçeli'ye aynen iade ediyorum. Bizim ülkücülüğümüz iman ve yürek meselesidir. Dolayısıyla ülkücülüğümüzü kimsenin eline bırakmayacak kadar şahsiyetli insanlarız." dedi.

Devlet Bahçeli'nin deklarasyonu okumadığını ve imzalayan isimlere bakmadığını ileri süren Şendiller, deklarasyonda eski ülkücü eski MHP'li ifadelerinin olmadığını da hatırlattı. Şendiler, "Sayın Bahçeli kendisini ülkücülerin ve MHP'lilerin tescil makamında görme alışkanlığından bir an önce vazgeçmelidir." şeklinde konuştu.

Şendiller ayrıca deklarasyon yayınlamalarındaki ana sebebin 12 Eylül darbesine ve diğer darbelere tepkilerini ortaya koymak olduğunu hatırlattı ve sivil anayasa taleplerini dile getirerek sözlerinin arkasında olduğunu vurguladı.

(CİHAN)

Eski yeni ya kelimeye takılmayalımda Sen niye deklarasyon veriyosunki ya bi bunu anlat biz ölmedik burdayız Mhp yi biz tanımıyoruzmu demek istiyorsun. Anlam veremedim ben buna. ya neyse boşverin bu tip şeyleri ya oyalıyorlar bizleri bunlarla biri okyanus ötesinden biri bilmem nerden bişeyler diyor. bizde burda el çene yoruyoruz değmez valla değmez boşverelim. he he öyle diyelim bizim yolumuz belli ALLAHa şükürler olsun...

Konu C€VD€T tarafından (20 Nisan 2010 Saat 11:14 ) değiştirilmiştir..
C€VD€T isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20 Nisan 2010, 23:33   #26
Serhat Ahmet KAHRAMAN
 
Üyelik:: 17 Ocak 2010
Konum: Ayağını bastığı yerden...
Mesajlar: 623
Teşekkür :: 7
Thanked 126 Times in 73 Posts
Itibar Gücü: 8 Serhat Ahmet KAHRAMAN is on a distinguished road
Standart

Birelerinin; Sayın Genel Başkana iade ettiği şeyi ben "sonsuz katıyla" tekrar kendilerine iade ediyorum! Zira o laf Genel Başkana ulaşmadan bana ulaştı, yukarıya ulaşmasın da...
Mevkisini bilsin birileri! Sayıyı, saygıyı, sırayı karıştıranlarla işimiz yok!
Genel Başkanın o haklı kelamından rahatsız olanın Ülkücülüğünden şüphe etmem, zaten Ülkücü değildir o!
__________________
[CENTER][SIZE=3][U][B]NOT:[/B][/U] Lütfen yorumlarınızda Türkçe kelimeler kullanmaya azami dikkat ediniz. Lütfen "[COLOR=Red]bye[/COLOR],[/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red] o[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red]k[/COLOR], [COLOR=Red]tsk[/COLOR], [COLOR=Red]aeo[/COLOR], [COLOR=Red]s.a[/COLOR], [COLOR=Red]a.s[/COLOR]" gibi kısaltmalar ve yabancı kelimeler kullanmayınız. Rica ediyorum... Bu hitapları şahsıma kullananları muhatap kabul etmiyorum! Türkçe'ye saygısı olmayanın Türk'e de saygısı yoktur, bana Türkçe konuşmayarak Türklüğüme saygısızlık yapanları ne diye muhatap alayım?
[COLOR=Red][B][U]Vazgeçilmezlerimiz, kendilerinden vazgeçmişler asla olmayacaktır![COLOR=Blue]
(Yani Türkçe'den)
[/COLOR][/U][FONT=Times New Roman][SIZE=4][I][COLOR=Blue][COLOR=Red]Serhat Ahmet KAHRAMAN[/COLOR][/COLOR][/I][/SIZE][/FONT][/B][B][U][COLOR=Blue]
[/COLOR][/U][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Konu Serhat Ahmet KAHRAMAN tarafından (20 Nisan 2010 Saat 23:36 ) değiştirilmiştir..
Serhat Ahmet KAHRAMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Bozkurtlar VİDEO SİTESİ
Alt 21 Nisan 2010, 08:51   #27
kurtcebe
 
kurtcebe Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik:: 11 Ocak 2010
Konum: Afyonkarahisar/stuttgart
Yaş: 56
Mesajlar: 10.905
Teşekkür :: 25
Thanked 773 Times in 567 Posts
Itibar Gücü: 10 kurtcebe is on a distinguished road
Standart

ÜLKÜCÜLERDEN BASIN BİLDİRİSİ

12 Eylül 1980 rejiminin Amerikan Başkanının “bizim oğlanlar” diyerek tescillediği cuntanın zindanlarında yatmış, işkencenin her türlüsünü görmüş ama bir an bile tereddüt etmeden adına ülkü denilen nazlı geline sevdasından vazgeçmemiş, asla boyun eğmemiş, başı dik, alnı ak ülkücüleriz.

Bu yüzden bizler 12 Eylül’ün mağduru değil mağruruyuz. O dönemi hatırlayanların bileceği üzere; yeşil kuşak adı verilen ılımlı İslam rejimleri ile Sovyetleri çepeçevre sarma projesinin, Türkiye ayağını gerçekleştirme vazifesini üstlenmiş olan 12 Eylül Cuntası, üniformalı psikopatları vasıtası ile ülkücülerde Cumhuriyete ve onun kurumlarına olan bağlılıklarını azaltmayı, hatta nefret ettirmeyi amaçladılar.

Maalesef bir kısım ülkücüler bu tuzağın farkına varamadıklarından, yaşadıkları ağır zulmün etkisiyle şiddetli bir travma yaşadılar. Bu travmanın etkisi ile Türklüklerini, vatan, millet ve bayrak sevgilerini sorgulamaya başladılar.

Nihayetinde değerlerini kaybedip yozlaştılar.

Bizler bu tuzağın, bu tehlikeli oyunun hile ve desiselerini sezen ve birlik ve beraberliğini bozmayan ülkücüler, liderinin ve Türk Milliyetçiliğinin tek siyasi örgütü olan MHP çatısı altında toplanarak oyun kurucuların bu oyunlarını bozduk.

Ülkücüler, liderinin etrafında kenetlenerek dün olduğu gibi bugün de her türlü oyunu bozmaya hazır ve kararlıdır. Bu yüzden ülkücüler liderleriyle ilgili spekülasyonların karanlık güçlerin temsilcileri tarafından gündeme getirildiğinin şuurundadır.

12 Eylül’de temeli atılan yeşil kuşak projesinin, 28 Şubat süreci sonrasında ürettiği AKP ve yandaşlarının hazırlayıp sunduğu anayasa değişikliği tasarısı dışı şekerle kaplı içi zehir dolu bir hap gibi milletimize sunulmuştur. Bu Anayasa değişikliği yüksek demokrasi, küresel standartlar gibi kavramlarla perdelenerek iktidarın yüksek yargıyı kuşatıp, ele geçirme operasyonudur.

MHP her zamanki gibi AKP’nin bu sinsi planının farkına varmış ve Türk milletine bu oyunu bozması gerektiğini söylemiştir. Türk milletinin bu uyarıya olan büyük teveccühü ile planları bozulan AKP ve yandaşları, yaşadıkları derin travmanın etkisi ile saf değiştirmiş birkaç zavallıyı bulup, ülkücüleri bölme ana temalı bir oyun sergilemeye çalışmıştır.

Bu kerametleri kendinden menkul zevat kendilerini Yusufiyeli’ler olarak takdim edip bir bildiri yayınlayarak, AKP’nin Türk milletinin geleceğini ve demokrasinin olmazsa olmazlarından kuvvetler ayrımı kuralını yok ederek tek parti ve tek kişi diktatörlüğünün kapılarını açacak Anayasa değişikliği paketini desteklediklerini bildirmişlerdir.

Şu bilinmelidir ki, adı geçen şahısların, gerçek Yusufiyeli’leri temsil etme hak ve salahiyetleri yoktur. Her ne sebeple olursa olsun, Türk’ün son devletine, cumhuriyetimizin kurum ve kuruluşlarına düşman olmuş, Türk’ün düşmanları ile işbirliği yapmayı midesi kaldırabilenlerin ne ülkücü hareketle ne de Yusufiyeli’lerle bir ilişkisi olabilir.

Bunlar ancak ve ancak pazara düşürdükleri haysiyetleriyle bugün bulundukları yeri hak ettiklerini göstermişlerdir. Bizlerin gıyabında bizleri zan altında bırakmaya yönelik bu basın bildirisini şiddetle reddediyoruz.

Biz ülkücüler, AKP’nin kendilerine bugünkü iktidarlarını bahşeden, ne 12 Eylülcüleri, ne 28 Şubatçıları ne de 27 Nisan bildirisini yazdım diyenleri yargılayabileceği masalına inanırız.

Aynı yolun yolcularının, aynı efendinin uşaklarının ancak ve ancak kader birliği olabilir. Bu kader birliğinin Türk milletinin hayrına olmadığı aşikârdır.

Türk milletinin kutsallarının arkasına gizlenerek, sunulan zehirle bu millet zehirlenmiş ve kafası karıştırılmıştır.

Herkes bilir ki, zehir her zaman en sevilen yemeklerin içine konularak sunulur. AKP aynı lezzetli yemeklerle ülkücüleri nasıl zehirleyeceğinin hesabını yaparak, 12 Eylül’den hesap soracakmış gibi görünüp ülkücüleri tuzaklarına düşürme derdine düşmüştür.

Bu beyler o ufacık kafalarına bazı şeyleri iyice sokmalıdırlar: Birincisi; ülkücüler hesap soracaklarsa kendileri sorarlar. Kimsenin de lütfüne ihtiyaçları yoktur. Ayrıca bu millete verilecek hesapları olanlar, önce kendi verecekleri hesabı düşünmelidir.

İkincisi; 12 Eylülcülerle aynı yerden talimat alanların, en az onlar kadar bu ülkeye ve bu millete zarar verenlerin oynadıkları tiyatro artık sırıtmaktadır

. Üçüncüsü; bu zehirli yemeği yiyecek birkaç köpek bulabilirsiniz belki ama bozkurtlar bu yemeği yemeyeceklerdir.

Bizler yani Yusufiyeli ülkücüler 28 Şubat ürünü AKP’nin bizlere dayatmaya çalıştığı bu Anayasa taslağına MHP ve lideri sayın Dr. Devlet BAHÇELİ önderliğinde sonuna kadar karşı duracağımızı beyan ederiz.

Yüce Türk Milletine arz olunur.

1 ÖMER GİRGEÇ 2 İHSAN BARUTÇU 3 YUNUS MARAL 4 CAFER YAYLAN 5 ŞAHİN GÜR 6 ZİHNİ AÇBA

7 YAŞAR TOKSAY 8 EKREM SEÇKİN 9 LÜTFİ KİREÇÇİ 10 ŞENOL ÇEVİK 11 A.KADİR YANIK

12 ABDULKEMAL AKİNER 13 ADEM ERDEM 14 AFŞİN ABDURAHMAN ÖZER 15 AHMET AKSOY

16 AHMET ÇAVUŞ 17 AHMET KÖSEOĞLU 18 AHMET SUMER 19 AHMET TUNCEL 20 AHMET VURAL

21 ALİ ACAR 22 ALTAN ALTINSOY 23 ARİF DÜNDAR 24 ASLAN OKŞAŞ 25 AYDIN ÖZHAN

26 BEKİR TONGÜL 27 BİLAL ŞAHİN 28 BURHAN GAZİ SUNDU 29 CAVİT BÖKE 30 CELAL ACAR

31 CELAL KAPLAN 32 CEM YILDIZ 33 CEMAL ÖZMEN 34 CEMİL ASİLTÜRK 35 CENGİZ AKYILDIZ

36 DURDU ERDALLI 37 ENVER CENGİZ 38 ENVER CENGİZ 39 ERDOĞAN ŞARIŞEN

40 EROL GÜNTUTMAZ 41 EYÜP ASAN 42 FATİH ÇOŞARTEKİN 43 FATİH İPEK 44 FERRUH BAŞER

45 FİRUZ TEKİN 46 GÜNGÖR TÜRK 47 H. HÜSEYİN GÖMLEKSİZ 48 HACI BAYRAM TURAN

49 HAKVERDİ SATILMIŞ 50 HALİT ÖZKAN 51 HANİFİ BAYSAL 52 HASAN ARTAR

53 HASAN BAYRAMOĞLU 54 HAYATİ ALDI 55 HAYRİ YILMAZ 56 HİKMET BARIŞ

57 HÜSEYİN ÖZCİHAN 58 HÜSEYİN ŞİRAN 59 HÜSNÜ KAYA 60 İBRAHİM KARA

61 İBRAHİM UĞUR BAŞÇI 62 İHSAN ZOMP 63 İHYA VURAL 64 İLHAMİ CİCİ 65 İLHAMİ ERDOĞAN

66 İLHAMİ KARAÇİN 67 İRFAN ÖZSARGIN 68 İRFAN GÜLER 69 İSMAİL ARICI 70 KEMAL ÇETİNTAŞ

71 KEMAL KARASİS 72 MEHMET BAYGIN 73 MEHMET ÖZTEPE 74 MEHMET TOSUN

75 MEHMET ÜZMEZ 76 MEMDUH YERLİCE 77 MESUT DOĞAN 78 MEVLÜT ÇELİK 79 MUHLİS DEMİR

80 MURAT GÜLER 81 MURAT YILDIRIM 82 MUSTAFA AKSA 83 MUSTAFA ENGİN 84 MUSTAFA KARACA

85 MUSTAFA MAZI 86 MUSTAFA YILDIRIM 87 NAZMİ BURNUKEL 88 NEVZAT ÖZTÜRK 89 NEZİR ŞEN

90 NİZYAZİ ZAMBAK 91 NURETTİN ÖZDEMİR 92 ORHAN AKSOY 93 ORHAN GÜNDOĞDU

94 ORHAN KURT 95 ORHAN SABRİOĞLU 96 ORHAN ZEYBEK 97 OSMAN BİRBİÇER 98 OSMAN ÇEVİK

99 OSMAN KESKİN 100 OSMAN KESKİN 101 OSMAN ÖKSÜZ 102 OSMAN SARPKAYA

103 ÖKKEŞ KENGER 104 RAHMAN SİPAHİ 105 RAHMİ EKİNCİ 106 RAHMİ EZİK 107

RAMAZAN ÇAĞLAR 108 RASİM OKUMUŞ 109 RECEP AKYOL 110 RECEP KAPLAN 111 RESUL ATILGAN

112 RUŞİ REVAN ÇEKİÇ 113 SABAHATTİN AKBAŞ 114 SABAHATTİN ZORLU 115 SAİT BABA ŞAN

116 SEDAT KARA 117 SELİM ERDAL 118 SEZAYİ EŞER 119 SITKI AKBAL 120 ŞAHİN GÜR

121 ŞAHİN İLHAN 122 CEVDET ÇANKAYA 123 ŞERAFETTİN ÇELİK 124 TALAT ÜZMEZ

125 TAYFUN CERİT 126 TURGUT KARADAĞ 127 ÜMİT DENİZKULLUK 128 ÜMİT TOPCU 129

VEDAT KASIMLAR 130 YAŞAR TOKSOY 131 YUSUF TEKE 132 ZABİT EFE 133 ZAFER KAYGUSUZ

134 ZEKAYİ EŞER 135 ZÜLFİKAR TAŞ
__________________
SEHITLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
KÜRSAD YÜREKLI ÜLKÜCÜLER SAG OLDUKCA

Saraylarda süremem
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem
Şu öksüz Türklüğümü
kurtcebe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21 Nisan 2010, 08:56   #28
kurtcebe
 
kurtcebe Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik:: 11 Ocak 2010
Konum: Afyonkarahisar/stuttgart
Yaş: 56
Mesajlar: 10.905
Teşekkür :: 25
Thanked 773 Times in 567 Posts
Itibar Gücü: 10 kurtcebe is on a distinguished road
Standart Ülkücü kalabilmek ateşten bir gömlektir giymek yürek ister.

Ülkücü kalabilmek ateşten bir gömlektir giymek yürek ister.
Ülkücü kalabilmek dikenli yolda yalın ayak yürüyebilmektir.
Ülkücü kalabilmek idam sehpasına gülerek sevinerek gitmektir.
Ülkücü kalabilmek şehit olup ardından vatan sağ olsun diyebilmektir.
.
Ülkücü kalabilmek hedefleri olan hedefe sapmadan ulaşandır.
Ülkücü kalabilmek Başbuğ’un şanlı mirasına sahip çıkabilmektir.
Ülkücü kalabilmek lidere sadakati şeref bilip izinden gitmektir.
Ülkücü kalabilmek kurt postu altında çakallık yapmamaktır.

Ülkücü kalabilmek şehitlerin emanetini sahiplenerek gözetmektir.
Ülkücü kalabilmek Gazinin göğsündeki şeref madalyasıdır.
Ülkücü kalabilmek 40 yıllık şanlı maziye sırt çevirmemektir.
Ülkücü kalabilmek kol kırılır gen içinde kalır desturunu bilmektir.

Ülkücü kalabilmek lider olabilmek liderin olmadığı yerde lider benim diyebilmektir.
Ülkücü kalabilmek fikir üretmek ürettiği fikirleri anlatmaktır.
Ülkücü kalabilmek çileli mazisinden hayatına bir şeyler yansıtabilmektir.
Ülkücü kalabilmek Önkuzu Özmen gibi önde gidebilmektir.


EYÜP YILMAZ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
YENİMAHALLE İLÇE
BAŞKANI


ülkücü kalabilmek icin KÜRSAD gibi yürek ister....kurtcebe
__________________
SEHITLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
KÜRSAD YÜREKLI ÜLKÜCÜLER SAG OLDUKCA

Saraylarda süremem
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem
Şu öksüz Türklüğümü
kurtcebe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23 Nisan 2010, 09:36   #29
kurtcebe
 
kurtcebe Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik:: 11 Ocak 2010
Konum: Afyonkarahisar/stuttgart
Yaş: 56
Mesajlar: 10.905
Teşekkür :: 25
Thanked 773 Times in 567 Posts
Itibar Gücü: 10 kurtcebe is on a distinguished road
Standart

HALT ETMİŞSİNİZ HEPİNİZ!

Click the image to open in full size.
AKP ne zaman bir politik sıkışma yaşasa hemen “Eski Ülkücü, eski MHP’li” diye etiketlendirdiği, MHP ve Ülkücü Hareket ile alakası kalmamış kişileri medyasında baş konuk yapıyor. Sonra kaldırıp yeniden bir kenara koyuyor.

Bu AKP’nin politikaları için kullanılan kişilerde kendilerine verilen rolü çok iyi oynuyorlar.

“Eski Ülkücü, eski MHP’li” diye AKP medyasında arzı endam eden tiplerin geçmişine bakın hepsinin ortak özelliği Başbuğ Alparslan Türkeş’e ihanet edip bu hareketten ayrılan kişilerden oluşmasıdır. Bunların hiçbiri Başbuğ Türkeş’in fikirlerine, düşüncelerine saygısı kalmamış kişilerdir ama bunların açıklamalarına bakın Başbuğ Alparslan Türkeş’i sırf MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi eleştirebilmek için öve öve bitiremiyorlar.

Türk milliyetçiliği düşmanlığı adına her türlü eylemi ve söylemi olan AKP’ye destek sağlayabilmek ve Ülkücüleri kandırabilmek için maskeli balo yapmaktadırlar.

“Ülkücülük MHP’nin tekelinde değilmiş, Ülkücülük başka partilerde de yaşanırmış.”

Buna benzer hezeyanlara son günlerde sıkça rastlamaktayız. Bu hezeyanları Başbuğ Türkeş’in döneminde de çok duymuştuk…

Başbuğ Türkeş o yüzden bu tür ihanet şebekelerine “HALT ETMİŞİNİZ HEPİNİZ! ÜLKÜCÜ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ'NDE OLUR! MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDE BULUNMAYAN, ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR! GİTTİĞİ YERİN DAMGASINI YER O! ORDAKİ GENEL BAŞKANIN GÖRÜŞÜNE GÖRE YAŞAR, ORDAKİ GENEL BAŞKANIN GÖRÜŞÜNE GÖRE HAREKET EDER. ONUN ÜLKÜCÜLÜĞÜ KALMAMIŞTIR, BUNU BÖYLE BİLMELİYİZ!” diye haddini bildirmişti.

O gün aynı tipler AKP’nin bir benzeri olan Anavatan Partisi’ni kutsallaştırmaya çalışıyordu, bugün de Anavatan Partisi’nin devamı olduğunu söyleyen AKP’yi kutsallaştırmaya çalışıyorlar.

Dün en büyük düşmanları Alparslan Türkeş idi, bugünse Devlet Bahçeli…

Çünkü her iki lider de bunların maskesini hep düşüren olmuştur.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin “Biz, kendine eski ülkücü veya eski MHP’li diyerek, gittikleri yerin bir türlü yenisi olamayıp itibarını bile hala bu kutlu hareketin eskisi ve müsvettesi olmakla övünenlerin tuzaklarına düşemeyiz.” sözleri bunlara ağır bir darbe olduğu ve oyunlarını ortaya çıkardığı için kendilerinden geçmiş bir şekilde her gün MHP ve Lideri Devlet Bahçeli’yi hedef alan açıklamalar yapmaktadırlar.

MHP’de değiller, Ülkücü Hareket ile hiçbir bağlantıları kalmamış, Ülkücü ve Türk milliyetçiliği düşmanlığında en kabiliyetli siyasi çatı olan AKP’de çanak yalıyorlar ama hala Ülkücülük ve MHP’lilik adına ahkâm kesiyorlar…

Dünden bugüne MHP çizgisinden hiç sapmamış olan kişiler MHP’nin siyasi duruşundaki anlamı görüyor ve sonuna kadar destekliyor.

AKP iktidarının siyasi tezgâhları önünde bu duruş engel teşkil ettiğinden, bunlar AKP’nin gözüne girebilmek için eski kimlikleri ile fitne-fesat yayarak MHP düşmanlığı yapmaktadırlar.

Bu eski Ülkücü-MHP’li etiketi ile organize olanları Bülent Arınç’ın yönlendirdiği, onun televizyon konuşmalarından anlaşılmaktadır. Bülent Arınç’ın organize ettiği ekip görüntüsünde olan “eski Ülkücü-MHP’li” sıfatlı ama AKP’li oldukları her hallerinden anlaşılan zavallıları

Ülkücüler çok iyi tanımaktadır.
Bu oyunu sağduyulu her Ülkücü görmekte ve partisinin-liderinin emrinde bu oyunlara karşı şuurlu potansiyel olarak duruş sergilemektedir.

Ülkücünün yuvası ve adresi bellidir.

AKP hizmetkârlığı yapıp Ülkücülük ve MHP adına ahkâm kesen şahsiyet fukaraları bunu o kafalarına kazımalıdırlar.

Başbuğ Alparslan Türkeş’in ortaya koyduğu ölçüyü herkes çok iyi anlamalı ve kavramalıdır.

Eskimişlikleri üzerine AKP hizmetkârlığı inşa etmeye kalkan zavallılar, şahsiyetleri her adımda daha çok yıpranmaktadır.


yildiray cicek
__________________
SEHITLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
KÜRSAD YÜREKLI ÜLKÜCÜLER SAG OLDUKCA

Saraylarda süremem
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem
Şu öksüz Türklüğümü
kurtcebe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23 Nisan 2010, 11:23   #30
asena_31
 
asena_31 Nickli Üyenin Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik:: 04 Ocak 2010
Konum: HATAY
Yaş: 28
Mesajlar: 939
Teşekkür :: 69
Thanked 100 Times in 57 Posts
Itibar Gücü: 8 asena_31 is on a distinguished road
Standart

Eskiden "Ülkücüler" bir şey söylediğinde bir güruh "ırkçı" onlar derdi.Şimdi aynı güruh "eski ülkücülerin" sözüne itibar ediyor..Hayrola, ne oldu da ülkücüler ırkçılıktan terfi etti?

Paralarıyla satın aldıkları düşüncelere itibar edenler son yıllarda epeyce arttı.

Ama biz eski ülkücülerin değil KADİM ÜLKÜCÜLERİN sözlerine itibar ediyoruz.Bunu da her fırsatta başta Genel Başkanımız olmak üzere bizler dile getireceğiz.
__________________
[B][I][COLOR="DarkGreen"][RIGHT][SIZE="5"]Allah'ım beni lütfunla ÖRT![/SIZE][/RIGHT][/COLOR][/I][/B]
asena_31 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Paylaş

Etiketler
aşkı, eski, gazetesinin, mhp, moda, neden, tabanina, ülkücü, ülkücüler, zaman


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı

Hizli Erisim


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:23.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.
Düzenleme - Tasarım ÖzTürkTASARIM
Bu site Lisanslı VBulletin kullanır